Korzyści dla Ciebie

Sprzedając mi swoje auto tak naprawdę pozbywasz się problemu , oszczędzając swój czas, nerwy i pieniądze.
Nie tracisz czasu na rozmowy i jeżdżenie do warsztatu samochodowego, wysłuchiwania co naprawiono przy aucie, a co jeszcze do naprawienia, ile to będzie kosztowało itp.

Często naprawianie auta i brnięcie w koszty jest nieuzasadnione ekonomicznie, ponieważ cena jaką ja proponuję za samochód uszkodzony jest wyższa od finalnej kwoty jaka Tobie pozostanie po sprzedaży przez Ciebie auta naprawionego i odjęciu kosztów usunięcia usterki przez warsztat samochodowy.

To jak to możliwe, że ja zarabiam na czymś na czym Ty możesz stracić? Moja marża jest wynikiem poniższych czynników:

N

1. Mam dużo niższe koszty naprawy

naprawiam kilkanaście aut miesięcznie od wielu lat w swoim małym warsztacie lub u zaprzyjaźnionych najlepszych fachowców (mam wiedzę, kto jest w stanie sobie najlepiej poradzić z danym modelem auta i daną usterką w korzystnej cenie). Nie oddaję więc samochodów do warsztatów, gdzie mi będą wymieniać metodą prób i błędów niepotrzebnie części na mój koszt.

N

2. Mam wysokie rabaty na części zamienne

Od wielu lat kupuję w czołowych hurtowniach motoryzacyjnych, gdzie mam spory rabat na firmę, więc marża za części które policzy Tobie mechanik w moim przypadku zostaje u mnie w kieszeni.

N

3. Sprzedam auto w wyższej cenie

Auta sprzedaję z placu, więc potencjalnych klientów jest kilkukrotnie więcej niż przy sprzedaży z samego tylko ogłoszenia. Mam też dużo większe możliwości – prowadzę częste zamiany aut, sprzedaż ratalną, gwarancje na sprzedawane samochody itp. To wszystko przekłada się na możliwość uzyskania wyższej ceny niż przy prywatnej sprzedaży pojedynczego auta.-